Witamy w Biurze Tłumaczeń VERSUS. Jesteśmy z Wami bez przerwy już od 1998 r.

Tłumaczenia pisemne

Od lat zapewniamy profesjonalne tłumaczenia tekstów. Nasze kompetencje leżą w 3 głównych obszarach.

01

Technika

Urządzenia AGD oraz RTV, energetyka, przemysł cementowo-wapienniczy, przemysł samochodowy, przemysł ciężki (górnictwo i przemysł maszynowy)

02

Ekonomia

Bankowość, finanse, rachunkowość, sprawozdawczość (sprawozdania roczne, analizy due-diligence, bilanse)

03

Prawo

Umowy, listy intencyjne, pisma procesowe, akty notarialne, wyroki sądowe, gwarancje, specyfikacje istotnych warunków zamówienia

Przemysł

Bankowość i finanse

Prawo

Instytucje i fundacje

Najwyższa jakość

Dbamy
o jakość tłumaczeń

Do wszystkich zleceń, dużych i małych, podchodzimy z taką samą starannością, ale nie chodzi nam tylko o wywiązanie się z pojedynczego zadania. Naszym celem jest budowanie trwałych i długoterminowych relacji biznesowych, z których wynikają dla naszych Klientów wymierne korzyści. Dzięki regularnie tworzonym terminologicznym bazom danych oraz zastosowaniu najnowszych narzędzi wspomagających tłumaczenie możemy zawsze zapewnić ciągłość i spójność terminologiczną tekstów, co ma kardynalne znaczenie szczególnie podczas długotrwałych projektów. projektów.

Wielką wagę przykładamy do zapewnienia wysokiej jakości. Nasze tłumaczenia są wykonywane przez absolwentów prestiżowych szkół tłumaczeniowych, podlegają dodatkowej weryfikacji wewnętrznej, a także, na życzenie klientów, weryfikacji przez rodowitych użytkowników danego języka.

  Zapytanie o tłumaczenie

  Aby uzyskać wycenę, należy skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełnić poniższy formularz zapytania. Odpowiedzi na zapytania przesłane za pomocą formularza zostaną wysłane na podany adres e-mail tak szybko, jak to będzie możliwe (maks. w ciągu 24 godzin w dni robocze).

  Tłumaczenie przysięgłe:


  na
  Akceptowane formaty plików (tylko: Word , Excel, PowerPoint, .odt, pdf, jpg, .png, .zip)
  captcha